E-LIGHT

Laser E-light (IPL RF) – to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie, wykorzystujące energię świetlną w zabiegach kosmetycznych. Zastosowany w naszych urządzeniach IPL (Intense Pulse Light) czyli silny impuls światła, wykorzystuje szerokie spektrum spolaryzowanych fal świetlnych, które absorbowane są selektywnie przez określone chromofory w tkankach takie jak: melanina i hemoglobina. Potrzebną do terapii długość fal  świetlnych uzyskuje się poprzez zastosowanie specjalnych, wymiennych  filtrów. Laser E-Light posiada końcówki (kryształy) o różnych długościach fal, które umożliwiają użycie jednego urządzenia do różnych celów terapeutycznych, a energia fal radiowych (RF) zamieniana jest w ciepło, co zwiększa ukrwienie skóry i wspomaga w ten sposób działanie fal świetlnych.

Laser E-light (IPL RF), czyli impulsowe źródło światła, to nowość zaliczana do rodziny laserów choć właściwie nie jest laserem w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Laser E-light emituje rozproszoną wiązkę promieni świetlnych, które mają zróżnicowaną długość, dzięki czemu mogą docierać na różne głębokości  skóry oraz działają wielokierunkowo. Działanie fal radiowych – RF intensyfikuje i uzupełnia działanie IPL. Efektem współdziałania impulsowego źródła światła – IPL i fal radiowych – RF jest głębsza penetracja w warstwy skóry właściwej. Praca E-lightem to szybszy efekt końcowy, co przekłada się  na mniejszą ilość zabiegów, dużą rozpiętość możliwych zastosowań i satysfakcję klientów.

W urządzeniu E-Light zminimalizowano odczucia bólowe pacjenta, poprzez włączenie chłodzenia skóry, co jest niezwykle istotne, ponieważ osoby bardzo wrażliwe na ból często rezygnują z zabiegu w obawie przed nieprzyjemnymi odczuciami.

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników