Laser diodowy

Laser diodowy to najnowocześniejszy laser do depilacji. Zabiegi wykonywane tym urządzeniem są szybkie i dzięki zastosowaniu unikalnego systemu chłodzenia – bezbolesne. Efekt trwałego usunięcia cebulek włosowych widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Użycie lasera diodowego do depilacja usuwa zbędne owłosienie na stałe, dzięki czemu unikamy nieprzyjemnych skutków takich zabiegów jak depilacja mechaniczna, woskiem czy elektroliza – ryzykując wrastaniem włosów czy powstania nieestetycznych przebarwień.

Laser diodowy emituje łagodną wiązkę promieni, pochłanianą przez melaninę (barwnik włosa) co niszczy jego cebulki. Należy pamiętać że laser niszczy włosy będące w fazie aktywnego wzrostu, natomiast pozostałe  znajdują się w fazie inwolucji bądź spoczynku. Dlatego też zabieg powinien zostać powtórzony min. 3-4 razy w czasie 4-6 tygodni, co pozwoli nam usunąć do 90% niechcianego owłosienia. Pozostałe włoski będą cieńsze, i znacznie jaśniejsze dzięki czemu będą praktycznie niewidoczne.

Laser diodowy – bezpieczny sposób depilacji

Laser diodowy usuwa niechciane owłosienie bezinwazyjnie, nie uszkadzając skóry. To najmocniejsze tego typu urządzenie na rynku.

Laser działa powierzchownie i nie wpływa na funkcje całego organizmu dlatego jest w pełni bezpieczny.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z laserami diodowymi z naszej oferty, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.