Mezoterapia igłowa i mikroigłowa

Zabieg Mezoterapii mikroigłowej ma na celu stymulację i pobudzenie naskórka, a także pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki mezoterapii mikroigłowej zwiększa się przepuszczalności naskórka, dzięki czemu wysoko skoncentrowane składniki o odpowiedniej wielkości cząsteczki wnikają w niego głębiej i w wyższym stężeniu. Mechaniczna stymulacja o różnych  częstotliwościach pobudza receptory skóry, stymuluje lepsze krążenie oraz wymusza procesy regeneracyjne.

Przesuwając po skórze aplikator złożony z bardzo cienkich i ostrych mikroigieł naskórek jest nakłuwany aż do skóry właściwej – podczas tego typu zabiegu powstają mikrokanaliki w skórze, przez które witaminy i związki aktywne wnikają w głąb skóry. Podawana substancja dociera od razu i bezpośrednio do miejsca, w którym ma zadziałać na określony sposób. To jak wpływa na skórę zależy od rodzaju substancji aktywnej czy leku.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej zwiększa ukrwienie skóry, stymuluje do podziałów komórkowych i odnowy, pobudza, nawilża poprzez przyciągnięcie i zatrzymanie wody. Dzięki mezoterapii szybko i nie chirurgicznie poprawimy kondycje oraz wygląd skóry. Po zabiegu skóra sprawia wrażenie młodszej. Jest dobrze odżywiona i wypoczęta.

Wyświetlanie 1–16 z 17 wyników